Categories
Sny

O czym mówi się w telewizji, jakich piosenek się słucha, gdzie spędza się urodziny

Historia_sen z nutką grozy (z teczki o Lady Gadze)
## O czym mówi się w telewizji, jakich piosenek się słucha, gdzie spędza się urodziny
### Piątek wieczorem.
Oglądam z tatą wiadomości w telewizji. Jestem już bardzo zmęczona, więc słucham tylko jednym uchem.
Jednak zainteresowanie moje wzrasta, kiedy na końcu wiadomości jest mowa o Lady Gadze.

Historia_sen z nutką grozy (z teczki o Lady Gadze)

O czym mówi się w telewizji, jakich piosenek się słucha, gdzie spędza się urodziny

Piątek wieczorem.

Oglądam z tatą wiadomości w telewizji. Jestem już bardzo zmęczona, więc słucham tylko jednym uchem.
Jednak zainteresowanie moje wzrasta, kiedy na końcu wiadomości jest mowa o Lady Gadze.
Dowiedzieliśmy się mianowicie, że Lady Gaga coś podmieniła w ten sposób oszukując innego człowieka. Tatę bardzo to zirytowało, ale ja nie zabierałam w tej sprawie głosu, bo chciałam jeszcze poczytać o tym na jakichś stronach internetowych. Po wiadomościach wyszłam z salonu i zostawiłam tatę samego z wszystkimi tymi informacjami dobrymi i złymi.

Wtorek po południu.

Nauka w ogóle mi nie idzie, więc wchodzę na internet i ściągam 3 nowe piosenki Lady Gagi, które nawiasem mówiąc niezbyt mi się podobają.
Czemu ona też musi schodzić na psy z tą muzyką? Jednej z tych piosenek, to nawet się bałam. Po ściągnięciu ich poszłam na jakieś zajęcia z zamiarem, że jak z nich wrócę to zmuszę się do tej nauki, bo po kolacji Alicja wyprawia mi urodziny, bo w domu się nie udały, gdyż nikt do mnie nie przyjechał. Nawet mamie nie udało się wrócić z Niemiec. Cóż, życie bywa okrutne… Jednak po powrocie z zajęć nie pouczyłam się w ogóle, gdyż Ewelina miała jakieś dziwne problemy z tymi trzema nowymi piosenkami Lady Gagi. Okazało się, bowiem, że pliki te mają dziwną właściwość podmieniania siebie nawzajem tzn., jeśli przypuśćmy pliki nazywały się "X", "Y", "Z", to np. plik "X" stawał się plikiem "Y", a plik "Y" plikiem "Z" i tak w różnych kombinacjach.
Poza tym pliki te zmieniały również miejsce w folderze. Raz były na jego początku raz na końcu, a raz w środku, lub porozrzucane po całym folderze.
Wytłumaczyłam Ewelinie dziwną przypadłość tych plików, więc ona dała sobie z nimi spokój. Bawiąc się z piosenkami siłą rzeczy trochę ich słuchałam.
Napawały mnie one wielkim niepokojem. W dodatku bardzo wkurzało mnie to, że puszczając któryś z tych plików nigdy nie mogłam wiedzieć, który akurat się odtworzy.
Przez tą zabawę nieszczęsnymi plikami do reszty straciłam ochotę do nauki. Po kolacji się pouczę. I tak nie mogę od razu iść do Alicji na moje urodziny, bo ona ma jakieś zajęcia we wtorki wieczorem. Coś mi się wydaje, że i te urodziny nie będą zbyt fajne, bo nie będzie Kingi, a poza tym jestem jakaś roztrzęsiona przez te piosenki. Alicja z resztą też, bo spotkałam ją dziś jak wracałam z tych zajęć i omawiałam szczegóły imprezy. Zachowywała się trochę tak, jakby się na mnie pogniewała, a przecież nie kłóciłyśmy się nigdy, a przynajmniej nie w ostatnim czasie. Zupełnie nie rozumiem jej zachowania. Po kolacji również się nie pouczyłam, bo przyszedł mój kuzyn Krystian i pożyczył sobie na chwilę mój komputer.
Narzekał on bardzo, że mam słaby system i w ogóle wszystko do dupy.
Kiedy już skończył korzystać z mego komputera udałam się do Alicji. W drodze zaczęłam się zastanawiać czy opowiedzieć jej o tych dziwnych plikach i o tym, co mówili w piątkowych wiadomościach w telewizji. Po południu jak byłam na necie, to nigdzie nie widziałam żadnych wiadomości dotyczących tej sprawy, nawet na oficjalnych stronach typu: tvn24 czy na stronie telewizji Kraków, gdzie właśnie była o tym mowa. Dziwne to bardzo, ale nie mogę się tym zbytnio przejmować, bo przecież muszę się jeszcze uczyć.
Chętnie zwierzyłabym się Ali z tych dziwnych problemów, ale ona zrobiła się taka jakaś niedostępna, akurat teraz, kiedy tak bardzo potrzebuję jej wsparcia i pomocy. A może już jej przeszło? Oby tak! A jeśli nie to zadzwonię do mamy i jej o tym opowiem. Tyle, że ona nie zrozumie mnie tak dobrze jak Alusia, a może jeszcze nawet zgani, że bardziej interesuję się zepsutą idolką niż własną nauką?

4 replies on “O czym mówi się w telewizji, jakich piosenek się słucha, gdzie spędza się urodziny”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *